Zorganizuj kameralne przyjęcie weselne na tarasie lub w ogrodzie naszej wyjątkowej willi.

Od samego początku waszej wizyty będziecie czuli się jak w domu i będziecie mogli natychmiast skupić się na przeżywaniu cudownych wspólnych chwil. Elegancki wystrój, jaki stworzyła Dominika, sprawi, że poczujecie się wyjątkowo nie tylko ze względu na okoliczności. Polecamy nasz obiekt tym parom, które chcą wspaniałego, osobistego i intymnego ślubu w miejscu o niezapomnianym klimacie. Pomagamy spełniać marzenia o romantycznym stylowym weselu i celebracji tego wyjątkowego dnia w naturze.

Wypowiedź zadowolonego gościa naszej willi:

W Sophie Country House zorganizowaliśmy imprezę dla najbliższych znajomych, tydzień po małym ślubie w gronie rodzinnym. Serdecznie polecamy to Miejsce, pozwoliło nam na niezapomnianą zabawę. Naszych blisko 35 gości zmieściło się bez problemu – można było równolegle tańczyć, siedzieć, jak i jeść. W strefie koło kominka zorganizowaliśmy oglądanie zdjęć, quiz o gościach i Młodej Parze, jak i karaoke. Ogrzewanie podłogowe pozwoliło na podtrzymanie gorącej atmosfery mimo mrozu na zewnątrz. Po zabawie do rana zostało z nami dziesięć osób, które mogły spokojnie odespać noc dzięki trzem dwuosobowym pokojom i materacom na przytulnej antresoli. Cały dom jest pięknie wykończony. Trudno nie docenić gustu Właścicielki. Szczególnie zachwyca główna sypialnia dwuosobowa z przestronną, nowoczesną łazienką. Miejsce jest wizualnie dopieszczone, a szczegóły zachwycają. Bardzo polecamy SCH, na śluby i wszelkiego rodzaju imprezy! Zależało nam na kameralnej atmosferze, a jednocześnie miejscu z klasą – SCH spełniło nasze wszystkie wymagania.

Większość zdjęć wykorzystanych na tej stronie jest autorstwa naszych gości i bardzo im dziękujemy za udostępnienie tych pięknych kadrów idealnie oddających atmosferę Sophie Country House.